STRONA GŁÓWNA >> Monika Frankowska – Krysiak

Adwokat Monika Frankowska – Krysiak

Adwokat Monika Frankowska-Krysiak jest założycielką Kancelarii LEGALI. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Kształciła się także na Wydziale Prawa Universita’ degli Studi di Brescia we Włoszech, ukończyła Szkołę Prawa Włoskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Universita’ degli Studi di Catania. Jest absolwentką Studiów Podyplomowych z zakresu Prawa Konkurencji Instytutu Nauk Prawnych Państwowej Akademii Nauk w Warszawie.

Aplikację adwokacką odbyła w katowickiej Izbie Adwokackiej.

Adwokat Monika Frankowska – Krysiak specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego. W swojej pracy zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i prawa pracy.

Pasjonuje się prawem konkurencji, posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw antymonopolowych i postępowań w ramach programu łagodzenia kar leniency.

Biegła znajomość języków włoskiego oraz angielskiego w mowie i w piśmie (z możliwością świadczenia pomocy prawnej bezpośrednio w języku obcym) oraz doświadczenie zdobyte w trakcie pracy zawodowej są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.